Am organizat aici un eveniment de teambuilding cu colegii noștri de la filiala companiei noastre din Europa de Est. Ceea ce pot spune este că totul a fost excepțional – locația este magică, foarte bine întreținută, iar personalul este extrem de profesionist. Toți participanții au fost foarte surprinși și încântați de cât de minunată este locația. A fost un eveniment reușit și mă bucur că am ales acest loc; a stabilit un standard greu de egalat în viitor și arată cu adevărat cât de frumoasă și ospitalieră este țara noastră. Mulțumiri speciale lui Dan și Radu pentru tot sprijinul și asistența pe care mi le-au oferit pentru eveniment. Sperăm să revenim și să organizăm mai multe evenimente aici în viitor!
